نتایج جستجو برای: خرداد97

لطفا فایل را دانلود کرده وبه ایمیل شرکت ارسال نمایید.


شرکت کوثر سلامت سپاهان طراح و پشتیبانی کننده نرم افزارهای بیمارستانی موفق به دریافت گواهینامه استانداردهای سپاس (سامانه پرونده الکترونیکی سلامت ایران) به شماره گواهی نامه 110/391 مورخ 95/12/15 شده است .


شرکت کوثر سلامت سپاهان در تاریخ 1392/4/11موفق به دریافت گواهی تأیید فنی نرم افزار کوثر پکس Kowsar PACS System به شماره 205076 از معاونت نظارت و راهبردی و دبیر شورای عالی انفورماتیک کشور گردید.


شرکت کوثر سلامت سپاهان طراح و پشتیبانی کننده نرم افزارپکس موفق به دریافت گواهی مطابقت با استانداردهای سپاس (سامانه پرونده الکترونیکی سلامت ایران) به شماره گواهی نامه 110/336 مورخ 1393/09/17 شده است .


شرکت کوثر سلامت سپاهان مجوز استقرار در مرکز رشد واحدهای فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را براساس مصاحبه و جمع بندی سیصد و بیستمین جلسه شورای پذیرش و ارزیابی در تاریخ 93/2/16 دریافت نموده است .


شرکت کوثر سلامت سپاهان در سال 1395 موفق به دریافت گواهی تایید فنی ارزیابی عملکردی نرم افزار سیستم اطلاعات بیمارستانی کوثر سلامت نسخه 2 به شماره20489 گردید.


استفاده از مجموعه های نرم افزاری مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی (LIS)، راهکاری مناسب برای سامان دهی و مدیریت گردش اطلاعات در آزمایشگاه ها است. مدیریت فرایندهای آزمایشگاهی مانند فرایند انجام آزمون (از پذیرش نمونه از مشتری، بررسی فنی، توزیع نمونه و انجام آزمون، تا ارایه نتایج به مشتری)، فرایندهای مدیریت کیفیت، فرایندهای انبارش نمونه ها و همچنین فرایندهای پشتیبانی و نگهداری و تعمیرات، از جمله توانمندی های این دسته از نرم افزارها است. سامانه اتوماسیون اطلاعات آزمایشگاه کوثر یکی از نرم افزار جامع در این زمینه می باشد.


در سال 2004 انجمن مدیریت اطلاعات سلامت آمریکا (AHIMA)، و اتحاد ملی فناوری اطلاعات سلامت(HIMSS)، کمسیونی (CCHIT) برای تحول بهداشت و درمان با فناوری اطلاعات تشکیل دادند. هدف این کمسیون صدور گواهینامه فناوری اطلاعات سلامت جهت بالا بردن کیفیت مدیریت سیستم اطلاعات بیمارستانی و ایجاد معیارهایی را برای رسیدن به فناوری اطلاعات سلامت تشریح نموده است.


توسعه فناوری اطلاعات سلامت در جامعه امروز انکار ناپذیر بوده و استفاده از این فناوری منجر به تولید محصولات مختلف با قابلیت‌های متنوع، شده است. انتخاب و استفاده از محصولات موجود در کشور برای ذینفعان حوزه سلامت معمولاً وقت‌گیر و هزینه‌بردار بوده و از طرف دیگر استانداردهای مناسبی برای این‌گونه محصولات ارئه نشده است. در نتیجه بر آن شدیم تا با شناسایی محصولات، دسته بندی کارآیی و قابلیت این‌گونه سیستم ها گامی در جهت توسعه سلامت الکترونیکی در کشور برداریم.


EHR (پرونده الکترونیکی سلامت) مجموعه کلیه اطلاعات مرتبط با سلامت شهروندان، از پیش از تولد تا پس از مرگ را به شکل الکترونیکی دربر دارد می گردد. از طرفی وظیفه HIS ذخیره وضعیت بیمار می باشد به بیانی ساده EHR مجموعه اطلاعات تمامی HIS های بیمارستان ها می باشد.


تحقیقات گروه WFMCنشان می‌دهد سازمان‌ها و شرکت‌های سنتی عملا تنها از ۳۰٪ زمانی که صرف فرآیند‌هایشان کرده‌اند، شرکت کوثر سلامت سپاهان با استفاده از پلتفرم شیرپوینت اقدام به طراحی سامانه دبیرخانه مکاتبات اداری نموده است تا این مشکل را به حداقل رساند


نرم افزار پرونده الکترونیک بیمار کوثر سلامت سپاهان یا KOWSAR EMR نرم افزاری جامع و تخصصی ویژه مطب های عمومی، تخصصی و بیمارستان ها می باشد


سیستم حضور و غیاب شامل مجموعه ای از سخت افزار ها و نرم افزار های متنوع جهت کنترل تردد پرسنل در سازمانها، ادارات، شرکتها، کارگاه ها و بنگاه های اقتصادی مختلف می باشد


HIS می تواند یک سیستم بسیار بزرگ و یکپارچه تعریف شود که نیازمندی های اطلاعاتی جامع و فراگیری را درباره ی بیمارستان پوشش می دهد. این نیازمندی های اطلاعاتی شامل مدیریت بیمار, مدیریت مراقبتهای بالینی, مدیریت مالی و مدیریت سیستم های جانبی است. Pacs، به عنوان يك گزينه هوشمندانه در امر بايگاني تصاویر پزشکی، در دستور كار بیمارستانها قرار گيرد .


مشتریان ما


یکی از موضوعاتی که به طور جدی در امر مدیریت بیمارستانی مورد توجه قرار دارد، موضوع بايگاني تصاویر پزشکی است. هرساله حجم بالایی از تصاویر اعم از​ MRI، سی تی اسکن و رادیوگرافی در بیمارستان‌ها تهیه می شود که بايگاني، ذخیره‌سازی و بازیابی آن‌ها، علاوه بر زمان بر بودن، هزینة زیادی را به بیمارستان‌ها تحمیل می کند. 


مطالب اخیر