درباره کوثر سلامت سپاهان

شرکت کوثر سلامت سپاهان در سال 1392 با همکاری مجموعه‌ای فعالان حوزه بهداشت و درمان و صنعت قناوری اطلاعات با هدف ارائه راهکارهای هوشمند سازی مراکز درمانی و پیاده سازی استاندارد‌های جهانی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری فعالیت خود را آغاز کرد . این شرکت با بکارگیری متخصصین متعهد و همکاری بین رشته‌ای توانسته است در عمر کوتاه خود به یکی از فعال‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات به مراکز درمانی کشور مطرح گردد.

مدیران شرکت بر این باورند که مشتریان ارزشمندترین سرمایه شرکت هستند و کوشیده‌اند تا با مشتری مداری و توجه به سه اصل صداقت، کیفیت و سرعت تامین رضایت مشتری را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند و با حفظ ارزش‌های لازم در یک تجارت حرفه‌ای خدمات و محصولات خود را با قیمت‌های قابل رقابت عرضه نمایند.

این شرکت در سال 1394 موفق به اخذ گواهی دانش‌بنیان از مراجع ذی صلاح شد و همچنان فعالیت خود را به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان ادامه می‌دهد.

توانمندی‌ها و موفقیت‌های شرکت در مدیریت و پیاده سازی پروژه‌های بزرگ و توسعه نرم‌افزارهای مورد نیاز باعث شد تا از این شرکت به عنوان یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه ارائه راهکارهای سازمانی و بهبود فرآیندی در حوزه سلامت یاد شود.

محمدرضا اعتمادیان

رییس هیات مدیره

احمدرضا عبدالهی

مشاور ارشد

مرتضی الهی دوست

مدیر عامل